לעבוד בפיתוח תוכנה

איך נראית קריירה בפיתוח תוכנה, מהם התפקידים השונים בתחום ואילו שפות תכנות כדאי ללמוד? הנה מה שאתם צריכים לדעת על קריירה בפיתוח תוכנה.

רוצים ללמוד עוד על עבודה בפיתוח תוכנה? הירשמו לקבלת טיפים ועדכונים!
פיתוח תוכנה

מה אתם מחפשים?

אל תעשו את הטעות הנפוצה ותירמו לתוכניות על סמך “תחושת בטן” או המלצה של נציג שירות שדיבר איתכם בטלפון.
מתקשים לבחור קורס תכנות מכל האפשרויות הקיימות? הנה 7 גורמים שאתם חייבים לקחת בחשבון. אל תירשמו לקורס תכנות לפני שקראתם את המדריך הזה!

קורסים מומלצים בפיתוח תוכנה:

מחפשים קורס שיקח אתכם לשלב הבא בקריירה שלכם כמפתחי תוכנה? צפו בכל תכניות ההכשרה ומסלולי הלימוד המומלצים!

קראתם, התייעצתם והגעתם למסקנה שאתם רוצים להיות מתכנתים. מה הצעד הבא – להירשם לתואר? לחפש בוטקאמפ תכנות? אולי כמה קורסים ביודמי יספיקו? במאמר הזה נעבור על 3 דרכים פופולריות להיכנס להייטק בתור מפתחי תוכנה, בתקווה שזה יעזור לכם למצוא מסלול שיתאים לכם.

תארים אקדמיים:

מתלבטים לגבי תואר ראשון? לא בטוחים איפה כדאי ללמוד? ריכזנו עבורכם מאמרים ומדריכים שיעשו לכם סדר!

עולם פיתוח התוכנה מלא באפשרויות מרתקות ומאתגרות עבור מי שמחפשים להתחיל את דרכם בתעשיית ההייטק הישראלית. בכדי לעזור לכם להבין את ההיצע בשוק, ואת המשכורות בתחומים שונים, במאמר זה נסקור נתוני שכר בתפקידים המבוקשים ביותר בעולם הפיתוח.

ללמוד תכנות:

צפו במדריכים ומאמרים שיעזרו לכם להכיר את שפות התכנות השונות ולרכוש מיומנויות נדרשות בתעשייה.

אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בתור מתכנתים אתם בטח מתלבטים לאיזה כיוון ללכת – איזו שפת תכנות כדאי ללמוד? באילו טכנלוגיות להתמקד? במאמר הזה אערוך סקירה קצרה של 11 סוגים שונים של מהנדסי תוכנה כדי לעזור לכם להכיר את התעשייה יותר טוב ולבחור כיוון שמתאים לכם!

איזה שפת תכנות כדאי ללמוד? בין אם אתם מתכנתים ותיקים ובין אם אתם רק מתחילים את הדרך שלכם בעולם הפיתוח – המבחר העצום עלול להיות מבלבל. אך אם תבינו מה מייחד כל אחת מהשפות, תוכלו לבחור שפה שבאמת תקדם אתכם.
במדריך זה נספק סקירה קצרה על 15 שפות תכנות פופולריות, ונסביר מהם השימושים הנפוצים בכל אחת מהשפות.

פיתוח בק אנד:

מפתחי בקאנד? ריכזנו עבורכם מאמרים ומדריכים שיעזרו לכם להישאר מעודכנים!

באופן כללי, תכניות בוטקאמפ מבטיחות דבר פשוט: ללמד אתכם רק את מה שתצטרכו כדי לבצע תפקיד ספציפי (למשל: פיתוח פרונט אנד, פיתוח אפליקציות, Full Stack וכו’). השאלה היא: איך בוחרים תכנית שמתאימה לכם מבין כל האפשרויות? הנה סקירה קצרה שתעזור לכם למצוא קורס שמתאים לכם בול.

פרויקטים ותיק עבודות:

איך יוצרים פרויקטים שיבדל אתכם ממועמדים אחרים וכיצד תשווקו אותו? ריכזנו עבורכם מאמרים בנושא בניית תיק עבודות ופרויקטים.

רוצה לפרסם אצלנו?

בואו נדבר – info@techmonster.co.il